Get Adobe Flash player

Połącz się z nami

Gabinet stomatologiczny:

tel. 61 66 33 003

 

Kontakt z lekarzem:

tel. 602 10 68 75

NASZ ADRES

Ars Denthana

Stomatologia

ul. Krauthofera 18

60-203 Poznań

DOŁĄCZ DO NAS

Nasze usługi

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi stomatologiczne - m.in. stomatologia zachowawcza, dziecięca, estetyczna, chirurgia, a także protetyka.

Szczególną uwagę poświęcamy naszym najmłodszym pacjentom. Zabiegi staramy się robić bezboleśnie i z największą uwagą o dobre samopoczucie.Dbamy o zdrowy i piękny uśmiech, świadcząc usługi wybielania zębów ...

Szczegóły

Technologia

Korzystamy z nowoczesnych technologii, bo wiemy, że niosą za sobą mnóstwo korzyści.

Nowoczesne urządzenia to bezpieczeństwo, precyzja i wygoda pracy oraz większe możliwości. To również większe poczucie komfortu dla naszych pacjentów. W naszym gabinecie przy stanowisku zabiegowym zainstalowana jest kamera wewnątrzustna. Dzięki temu nasi Pacjenci mogą dokładnie widzieć miejsca wymagające leczenia.

Opieka rodzinna

Zapraszamy na okresowy, bezpłatny przegląd jamy ustnej, dla całej rodziny!

Profilaktyka w stomatologii odgrywa ogromną rolę w zapobieganiu próchnicy, chorobom przyzębia oraz innym chorobom zębów i jamy ustnej. Właściwa higiena pozwala na eliminację przykrego zapachu z ust, zmniejsza przebarwienia i zapewnia poczucie świeżości. Stosowanie się do jej zasad pozwala na zachowanie własnego zdrowego uzębienia, a tym samym pięknego uśmiechu od dziecka do późnej starości.

Stomatologia dziecięca

Objęcie opieką stomatologiczną dzieci, szczególnie małych dla których jest to pierwszy kontakt z dentystą, jest dużym wyzwaniem zarówno dla rodziców, jak i dla personelu.

Pozytywne odczucia u dzieci związane z wizytą u dentysty, to połowa sukcesu. Dlatego kontakt z małym pacjentem zaczynamy zawsze od adaptacji i oswojenia z nowym miejscem jakim jest gabinet stomatologiczny, ze sprzętem stomatologicznym oraz zapoznajemy dziecko z personelem.